KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16359004
nr 1635 9004
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Darko". Signerad, blandteknik, Akryl & spray på duk. Bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 54x43 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 19:27:55
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson