KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16359004

nr 1635 9004

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

"Darko". Signerad, blandteknik, Akryl & spray på duk. Bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 54x43 cm

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

måndag 12 augusti 2024
kl 19:27:55

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson